Територія початкової школи Старт Академія є вільною від смартфонів та ігрових приставок. Просимо батьків слідкувати за тим, щоб діти приходили до школи без цих пристроїв. Ми прагнемо, щоб процес навчання в нашій школі був настільки захопливим і пізнавальним, що учням не захочеться його переривати іграми на особистих пристроях.

Під час перерв та часу відпочинку ми надаємо перевагу активним іграм та особистісному спілкуванню з однолітками. 

За необхідності терміново зв’язатися із дитиною, батьки можуть зателефонувати до адміністратора за тел. +38068 688 4321 або +38073 688 4321. Так само і учні можуть звернутись до адміністратора із проханням зв’язатись з батьками у разі необхідності. 

Виявивши у дитини телефон, ми попросимо більше його не приносити. У разі повторного порушення політики, ми віддамо принесений гаджет на зберігання адміністратору до кінця навчального дня. 

Працівники школи протягом робочого дня тримають телефон у беззвучному режимі не на виду у дітей. У разі необхідності здійснити дзвінок, вони можуть це зробити або в учительскій, або в іншому приміщенні, де немає дітей. 

Планшети використовуються дітьми та персоналом під час уроків виключно з навчальною метою. 

Ми запрошуємо батьків поважати політику школи і пояснювати дітям необхідність дотримання даних правил. Батьки також можуть показувати дітям приклад обмежуючи використання телефонів на території школи. 

Дана політика підлягає щорічному перегляду.

Остання дата перегляду: 30 травня 2022 р.