НОВИНИ

Співпраця із Дитячо-юнацькою школою олімпійського резерву

Сьогодні до нас приходили із Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву – Олімпійський комітет Черкаської області. Для учнів 2 та 3 класів проводили квест і вручали подарунки.

Детальніше

День Мами

Минулої пʼятниці учні привітали своїх матусь з Днем Мами. Цікава програма: танцювальні номери, пісні та театральні виступи. Також грали в Kahoot. На завершення дарували подаруночки та куштували смачні пригощення.

Наші матусі особливі!

Детальніше

Сортуємо сміття разом

Вже з найменшого віку вчимося сортувати сміття🗑️

В Старт Академії говоримо про те, що сортування сприяє відновленню цінних ресурсів та захищає навколишнє середовище. І всі разом ми хочемо бути дотичні до піклування про природу. Тому замовили нові яскраві контейнери, щоб цей процес був цікавим для наших дітей.

Детальніше

Наша бібліотека

Бібліотека – одне з найулюбленіших місць дітей в Старт Академії📚

Діти із задоволенням читають та пізнають більше улюблених героїв та навколишній світ. Бібліотека налічує більше тисячі книг. Кожен може знайти історії відповідно до свого рівня читання та вподобань.

Більшого інтересу до читання учням додає наша система заохочення. Найактивніші читачі отримують сертифікати за читання українською та англійською мовами.

Детальніше

Нам подобається спостерігати за успіхами учнів✨

Нам подобається спостерігати за успіхами учнів✨

Як вони роблять свої перші кроки до нових знань, як відкривають щось нове, як розповідають про свої досягнення та як спілкуються між собою.

Детальніше

Взаємодія з вчителем

Вчитель – той, хто підтримає, допоможе та направить 💫 Прагнемо, щоб у нашому просторі діти відчували себе максимально комфортно. Тому ми приділяємо особливу увагу спілкуванню з дітьми: цікавимося їхнім настроєм, справами, інтересами. Також вважаємо, що до кожного учня має бути індивідуальний підхід.

Детальніше