Ми намагаємося знайти індивідуальний підхід під потреби кожної сім’ї.

  • Є батьки, які готові відпустити дитину до школи лише на час навчальних занять, а решту часу вони пізнають світ разом, відвідуючи гуртки.
  • Є батьки, які працюють допізна і їм важливо знати, що дитина в безпеці та розвивається.

Саме тому Старт Академія пропонує на вибір два пакети навчання: “Скелелаз” та “Альпініст”.

  • “Скелелаз” передбачає, що дитина навчається в школі з 9:00 до 14:00. В цей час проходять всі передбачені розкладом уроки, а також щоденна загальношкільна асамблея з 9:00 до 9:15. Під час перерв виділяється час для перекусу, обіду та прогулянки.

Домашні завдання та додактові творчі завдання учні виконують вже вдома.

  • “Альпініст” передбачає, що діти перебувають в школі з 9:00 до 18:00. Після блоку занять за розкладом ми пропонуємо прогулянку / відпочинок на свіжому повітрі та гуртки для саморозвитку дитини. Для старших учнів, які вже отримують домашні завдання, виділяється час для самопідготовки, коли вони виконують завдання під наглядом учителя. Формат відпочинку / прогулянки залежить від погодніх умов та індивідуальних побажань учнів, але ми всіляко заохочуємо дітей більше часу проводити на свіжому повітрі. Наш ігровий та спортивний майданчик користуються великим попитом! Після відпочинку є можливість відвідати два гуртки, які ми в школі називаємо “клуби”. Більше про клуби дивіться в розділі “Додаткові заняття”. Між двома клубами є ще одна перерва для харчування (вечеря).

Пакет навчання можна обрати при вступі до школи. Щоб перейти з одного пакету на інший, потрібно написати заяву на ім’я директора школи.