Ми хочемо, щоб діти любили школу і проводили там якомога більше часу. Саме тому двері нашої школи відкриті самого ранку і до вечора. Для всіх батьків важливо знати що їхні діти в безпеці, в дружньом середовищі, яке стимулює їх до всебічного розвитку.

Саме таким середовищем є школа повного дня Старт Академія.

Тому ми пропонуємо батькам та дітям послугу школи повного дня. Що це означає?

Діти перебувають у школі до 18:00, що дозволяє їм ще більше часу провести з друзями, відпочити, зайнятися улюбленими захопленнями в гуртках, а для старших школярів – зробити домашнє завдання. Враховується рівень навантаження для кожної дитини.

Таким чином, кожен навчальний день поєднує інформаційне навантаження з відпочинком: в першій половині дня проводяться цікаві уроки за освітньою програмою, інтерактивні заняття з англійської мови, а в другій половині дня – гуртки, що дають можливість ще більше поглибити знання в певній галузі, або спробувати щось зовсім нове. Наша школа дозволяє дітям розвиватися багатогранно та щодня отримувати не лише нові знання, а й нові позитивні емоції.

Приватна школа повного дня ‘Старт Академія’ стане для Вашої дитини першим щаблем у дорослий світ. Колектив школи повного дня забезпечує ефективний навчальний процес з урахуванням розумових  та психологічних особливостей кожної дитини.

Приватна початкова школа в Черкасах ‘Старт Академія’ дбає про всебічний розвиток своїх учнів та надає їм усі можливості для саморозвитку. Навчальна програма включає комплекс дисциплін, які викладаються дуже високому рівні. Фундаментальна підготовка у початковій школі багато в чому обумовлює успіхи у подальшому навчанні та житті.

Школа надає дітям інструменти та знання, які дають їм впевненість у своїх силах та вміння вирішувати нові для них завдання, готуючи їх до дорослого життя.

Створення безпечного середовища – це наша місія та першочергова задача. Ми хочемо, щоб батьки були впевнені, що їх діти, перебуваючи в школі, знаходяться в фізичній та психологічній безпеці.

Територія школи огороджена так, що сторонні не мають доступу до шкільного подвір’я. Єдиним доступним входом на територію є центральний вхід, який весь час контролюється адміністатором. Школа також оснащена мережею відеокамер в основних приміщеннях та надворі.

Територією школи регулярно проводиться оцінка на безпечність з метою усунення несправностей, а зони ризику мають додатковий нагляд.