Кожного року ми приймаємо в Старт Академію 20 першокласників. При наданні місць для навчання перевага надається дітям, які відвідували 0 клас в Центрі дитячого розвитку “Супер Старт” та братам і сестрам наших учнів.

Заповнення класу відбувається по мірі отримання заяв та прохождення наступних кроків по вступу до навчального закладу:

  1. Познайомитись із школою через веб-сторінку www.startacademy.ua Ознайомитись із нашою місією, цінностями та політиками щодо різних аспектів шкільного життя.
  2. Заповнити анкету, яка знаходиться на сайті школи.
  3. Прийти на екскурсію/день відкритих дверей в школу. Ви отримаєте запрошення після заповнення анкети. Під час екскурсії буде можливість поставити запитання до вчителів та адміністрації.
  4. Пройти співбесіду із учителем та директором школи.

Рівень академічної підготовки дитини не є вирішальним критерієм зарахування дитини до школи. Мета співбесіди – визначити готовність дитини до навчання, а також з’ясувати, чи відповідає школа очікуванням батьків та чи співпадають цінності школи із цінностями родини. Процес навчання – це спільна робота школи, учня та його батьків.

Після успішного проходження всіх запропонованих кроків до вступу в Старт Академію, батьки або опікуни дитини мають укласти договір про навчання протягом наступних 2-х тижнів та написати заяву на вступ.

На момент підписання договору необхідно надати в школу наступні документи:

  1. Заяву від одного з батьків;
  2. Ксерокопію свідоцтва про народження;
  3. Копію паспорта того з батьків, хто підписує договір ( 1, 2 сторінки та прописка) та індефікаційний код;
  4. Ксерокопію картки щеплень (форма 063) – її можна отримати в поліклініці або у свого педіатра;
  5. Медичну довідку про стан здоров’я дитини (форма 086) – можна отримати у свого педіатра.

До початку навчального року (1 вересня) просимо батьків переконатися, що діти можуть самостійно одягатися, взуватися та користуватися туалетом.