Ми хочемо, щоб це могла сказати кожна дитина, яка тут навчається.
Англійська мова буде займати особливе місце в Старт Академії, адже засновник нашої школи – британець, а значна частина працівників має великий досвід роботи з носіями мови. В плані отримання досвіду та ідей ми тісно співпрацюємо з початковою школою П’юрітон Праймері у Великобританії.

Наше завдання – не просто поглиблено вивчати мову, але вивести її за межі класу та шкільного предмету. Для нас важливо, щоб діти з легкістю досягали очікуваних результатів навчання за Держстандартом початкової освіти, але цього замало. В ХХІ столітті англійська має бути не просто предметом, який добре, або погано вивчали в школі, а інструментом, яким учні можуть впевнено користуватись.

Як ми будемо цього досягати?

1. Щоденні інтерактивні уроки із застосуванням курсу Кембріджського університету для дітей відповідного віку та рівня. Наші вчителі мають кваліфікацію викладання мови цього ж університету, і застосовують на уроках методики для розвитку усної та письмової мови, фонетики, слухання і читання. Уроки максимально наближені до звичайних побутових ситуацій.

2. Проведення частини щоденних асамблей (загальна зустріч всієї школи перед початком занять) англійською. Це час для того, щоб поділитися новинами, зробити необхідні оголошення, поспівати пісні та пригадати, що цікаве вивчаємо. В п’ятницю на асамблеї буде можливіть отримати нагороду за використання англійської в школі (додатково до уроків).

3. English Wednesday – день, коли всі – учні, вчителі, працівники школи, а також батьки – намагаються розмовляти на території школи тільки англійською. Це правило не стосується основних уроків.

4. Англійський клуб для дітей, які залишаються в школі на повний день.

5. Читання англійських книжок. Поруч із бібліотекою українських книжок в школі буде бібіліотека дитячих книжок англійською мовою, які ми будемо використовувати на уроках, як навчальний матеріал, а також заохочувати дітей читати у вільний час, на перервах та брати додому. Учні будуть отримувати додаткові нагороди за читання англійською.