НАТАЛІЯ МАЗУРИК: АСИСТЕНТ ВЧИТЕЛЯ 2 КЛАСУ

Навчалась в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького на психологічному факультеті. Закінчивши навчання, отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Практичний психолог».

Будучи студенткою відчувала в собі потенціал і бажання поєднати життя з психологією. Але доля повела в трішки іншому напрямку та дала зрозуміти, що отримані знання можна використовувати в будь-яких професіях, головне володіти певною гнучкістю і відкритістю до освоєння нових і незнайомих вершин.

Працювала в сфері туризму та вихователем у дитячому садку.

«Одного дня я отримала пропозицію спробувати себе в ролі вихователя інклюзивної групи у дитсадку. В перший же день відчула, як же класно працювати з дітьми. Цей неймовірний світ дитинства: з мріями, іграми, навчанням, спостереженням за навколишнім світом і дитячі очі наповнені радістю від освоєння нових умінь. Ці емоції нічим не замінити. Особливо, коли усвідомлюєш, що саме ти показала і відкрила дітям щось нове для них.

Сьогодні, працюючи в Старт Академії з молодшими школярами, я радію з того, що можу допомагати дітям у навчанні, розкривати їх творчий потенціал, вчити усвідомлено діяти і приймати рішення у взаємовідносинах з однолітками.

Вважаю, що гармонійність у поєднані процесу навчання з формуванням індивідуальності і неповторності кожної дитини має бути основою в сучасному житті».