Наша місія – створити безпечне та довірливе середовище, в якому кожна дитина зможе максимально розкрити твій потенціал, де учні будуть мотивовані пізнавати світ, творити та вчитися бути повноцінними членами суспільства.

Мета школи:

1. Забезпечити умови для позитивного досвіду навчання.

Ми цінуємо прагнення кожної дитини відкривати та досліджувати світ, що нас оточує. Весь процес навчання має надихати дітей навчатися протягом життя, допомогти їм розвинути в собі навички, які допоможуть здобувати знання самостійно та знаходити їм практичне застосування. Ми бачимо помилки невід’ємною складовою успішного навчання та можливістю вчитися і вдосконалюватися. Ми заохочуємо наших учнів ставити високі цілі та супроводжуємо їх до успіху.

2. Заохочувати учнів та вчителів до креативного вирішення проблем.

Кожне завдання може трансформуватися, якщо до нього підійти креативно. Ми підтримуємо спроби учнів думати нестандартно, виявляти проблеми, дивитися на них із різних ракурсів та вирішувати їх творчо.

3. Розвивати навички командної роботи.

Ми цінуємо та розвиваємо в наших учнях вміння працювати в команді, поважати думку інших, проявляти емпатію, слухати, щоб почути, та бачити, який особистий внесок вони можуть зробити в спільну роботу для досягнення цілі.

4. Допомагати учням стати відповідальними членами спільноти, в якій вони живуть.

Ви навчаємо дітей бути самодисциплінованими, брати відповідальність за власні дії, рішення та оточуючий їх світ, піклуватися про власні речі.  В Старт Академії ми говоримо про соціальні та екологічні проблеми, і шукаємо способи змінити ситуацію на краще. Ми хочемо, щоб діти знали, що кожна маленька річ має значення.

5. Створити безпечні та турботливі умови для пізнання світу.

Ми хочемо, щоб в Старт Академії кожна дитина була щасливою і захищеною. Для нас важливо, щоб наші учні почувалися в безпеці фізично та емоційно. Одночасно, ми створюємо простір, в якому діти мають свободу, щоб відкривати нове, ризикувати та вчитись бути відважними.