До нас на свято завітав провідник легендарного «Полярного експресу», щоб провести дітей на рейс. Всі класи показали свої таланти, тому кожен був обраний для поїздки на Північний полюс. Потім вирушили отримувати квитки.
Потяг відїздив від станції до станції, на кожній з яких діти виконували якісь завдання:
Ще наприкінці червня в Старт Академії відбувся літній табір ☀️ 🦸🏻 Тема 1 тижня: «Супергерої» 🪐 Тема 2 тижня : «Планети Сонячної системи» Сумуємо за часом, який проводили разом та з нетерпінням чекаємо осені💛
В Старт Академії ми не лише святкуємо День Подяки, ми говоримо про вдячність цілий тиждень. А також маємо чудову щорічну традицію – чаювання з дорослими. Кожен учень може запросити будь-кого з дорослих, щоб разом попити чаю, поїсти печиво та поспілкуватися.