Психологічна допомога дітям в кризових ситуаціях, особливо в умовах війни, зараз в нашій країні надзвичайно актуальна. Сьогодні ряд державних служб та громадських організацій надає таку допомогу безкоштовно.

Пропонуємо Вашій увазі декілька контактів таких організацій, які зможуть бути Вам корисними:

Lifeline Ukraine — всеукраїнська гаряча лінія, яка була створена насамперед для надання кризової психологічної допомоги ветеранам і членам їхніх сімей, а згодом — для всіх жителів України. Допомога надається цілодобово за коротким телефонним номером 7333 або через текстове чатове консультування у фейсбуці, телеграмі та на сайті Lifeline Ukraine.

Громадська правозахисна організація «Ла Страда-Україна» надає підтримку дітям, підліткам та студентській молоді, які опинились у будь-яких складних життєвих ситуаціях. Підтримку можна отримати за Національною гарячою лінією за номерами 0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного) або 116 123 (з мобільного).

Національна гаряча лінія для дітей та молоді працює за номерами 0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 116 111 (з мобільного).

Національна психологічна асоціація надає безкоштовні психологічні консультації для осіб, яким потрібна допомога внаслідок ситуації, що склалась навколо. Телефон гарячої лінії — 0 800 100 102